Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
w Piotrkowie Trybunalskim

XI Ogólnopolskie Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalnych

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 7 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 7 =

W dniach 9 - 12 czerwca 2018 roku uczestniczyliśmy w  XI Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych - Katowice, Chorzów, Mikołów 2018. Zawodnicy Oddziału Regionalnego Łódzkie stratowali w 11 konkurencjach. W sumie Reprezentacja Łódzkiego  zdobyła 58 medali: 17 złotych, 30 srebrnych i 11 brązowych! To jeden z najlepszych wyników w historii startów reprezentantów Oddziału Łódzkiego w Ogólnopolskich Igrzyskach! Brawo, brawo, brawo!
Igrzyska były zorganizowane bardzo profesjonalnie. Odbywały się na wspaniałych arenach. Wyzwoliły przeogromne pokłady radości w zawodnikach. Nie ma nic piękniejszego niż radość, uśmiech i szczęście na twarzach naszych niepełnosprawnych zawodniczek i zawodników. Przypomnę na koniec, że Łódzkie reprezentowali zawodnicy z Działoszyna, Wielunia, Gromadzic, Łasku, Zduńskiej Woli, Sieradza, Rawy Mazowieckiej, Bełchatowa, Tomaszowa Mazowieckiego, Piotrkowa Trybunalskiego, Czepowa, Opoczna i Łodzi.
Klub Rekord z Piotrkowa Trybunalskiego reprezentowało dwóch kolarzy. Karol i Kamil zdobyli łącznie 4 medale, w tym 2 złote, 1 srebrny i 1 brązowy na dystansach 1000, 5000 m - jazda na czas i 5000 m wyścig szosowy.
GRATULUJEMY !!!