Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
w Piotrkowie Trybunalskim

Pożegnanie absolwentów SPdP

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 8 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
2 + 8 =
64887
Wycieczka do Łęgu Ręczyńskiego
15 czerwca uczniowie SPdP udali się do Gajówki nad Pilicą w Łęgu Ręczyńskim na pożegnanie absolwentów. Choć pogoda nie rozpieszczała, był to miły i radosny czas. Uczniowie mieli szansę wspólnie spędzić ostatnie chwile przed wakacjami. Były jazda konno, przejażdżka bryczką, strzelanie z łuku, ognisko oraz dyskoteka. Na koniec Dyrektorzy Ośrodka wręczyli uczniom kończącym szkołę upominki i w ciepłych słowach podsumowali lata spędzone razem.




Opis zdjęć:
Uczestnicy wycieczki podczas spaceru w lesie. Zdjęcie grupowe nad rzeką Pilicą. Uczestnicy wycieczki wspólnie tańczą. Wiele zdjęć przedstawia uczniów na grzbiecie konia.
powrót