Wyjazd do Wielunia
11 czerwca grupa uczniów naszego Ośrodka uczestniczyła w Dniu Młodego Sportowca Olimpiad Specjalnych w Wieluniu. Program Młodzi Sportowcy jest programem mobilizującym do systematycznej aktywności ruchowej poprzez zestaw gier i zabaw dostosowanych dla dzieci z niepełnosprawnością intelektualną w wieku 2 - 12 lat.
Nasi najmłodsi zawodnicy spisali się na medal. Serdecznie im gratulujemy!!!
Opis zdjęć:
Uczestnicy wyjazdu biorą udział w konkurencjach sportowych
Opis zdjęć:
Uczestnicy wyjazdu biorą udział w konkurencjach sportowych