Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy
w Piotrkowie Trybunalskim

Dzień Dziecka 2021 z rozstrzygnięciem konkursu plastycznego

Proszę określić gdzie leży problem:
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 6 =
Link
Proszę wpisać wynik dodawania:
8 + 6 =
20210531_201808
Dzień pełen radości i śmiechów!
Jak świętować Dzień Dziecka? Oczywiście radośnie! Tak też było w Ośrodku podczas klasowych imprez z okazji Dnia Dziecka. Uczniowie nie tylko świetnie się bawili, ale także podczas lekcji multimedialnych uczyli się o prawach dzieci oraz czym zajmują się i jak wyglądają ich rówieśnicy
z różnych stron świata.
Na 1. piętrze stanęła fotobudka, w której nasi uczniowie mogli robić sobie zabawne zdjęcia, a uczniowie klasy I/IIb  podczas zabaw z okazji  Dnia Dziecka otrzymali piękne prezenty ufundowane przez Klasową Radę Rodziców. Dostarczyły one wiele radości!!!

 
1 czerwca odbyło się także podsumowanie wyników konkursu plastycznego z okazji MIĘDZYNARODOWEGO DNIA DZIECKA. Głównym celem tego przedsięwzięcia było uczczenie
i świętowanie Dnia Dziecka, rozbudzanie inwencji twórczej, kreatywności, inspirowanie do działania oraz budzenie zainteresowania różnymi technikami plastycznymi. Zadaniem uczniów było wykonanie pracy plastycznej na wybrany przez siebie temat: „Mój wymarzony Dzień Dziecka”, „Dzieci z różnych stron świata” oraz „Mój najbliższy świat – rodzina”. Zainteresowanie konkursem było duże, w sumie wpłynęło 39 prac. Autorzy wykazując się dużą pomysłowością  i kreatywnością, wykonali przeróżne, niepowtarzalne dzieła. Prace oceniała komisja konkursowa powołana  przez organizatorów.
Laureaci konkursu uhonorowani zostali  dyplomami i upominkami. Wystawę prac konkursowych można obejrzeć na korytarzu szkolnym, która „cieszy  oko” niejednego przechodnia.
Dziękujemy  za udział i gratulujemy pomysłowości! 


 
powrót